Personel Belgelendirme

Günümüzün profesyonel hayatı, her bireyin sürekli olarak yenilenmesini ve sürekli olarak niteliklerini geliştirdiğini kanıtlamasını gerektirir. Aşağıdaki alanlarda yetkili olan Universal GmbH, Personel Belgelendirme için, size profesyonel bir alanda, sizin görevinizde size verilen görevler için, uluslararası kabul görmüş bir yetki belgesi olan bağımsız bir kuruluştan alma fırsatı sunar.

Böyle bir kişisel sertifika ile, uzmanlık ve / veya yönetici olarak ilgili alandaki yetkinliğinizi kanıtlar ve böylece kişisel rekabet avantajınızı güvenceye alırsınız. Sertifikanız, belirli bir alan için güncel bilgi ve pratiğe yönelik beceriler edinmiş olduğunuzu belgelemekte ve bunu bir sertifikasyon sürecinde tek tip gerekliliklerle göstermiş bulunmaktadır.


 
SCC: Sicherheitszertifikat für Führungskräfte und Mitarbeitende
SGU-Prüfungen von operativ tätigen Führungskräften und Mitarbeitenden
SCC-Personenzertifizierungsstelle im UNICERT Test (SCC-Stelle)

 

SCC: Sicherheitszertifikat für Führungskräfte und Mitarbeitende

SCC: Yönetici ve işçiler için İş Güvenlik ve Emniyet Sertifikası
SCC - bu üç harf endüstriyel firmalara hizmet veren firmalar için çok önemlidir.

 
SCC, güvenlik, sağlık ve çevre (SGU) alanındaki yükleniciler için özel bir yönetim sistemidir. Müşteriler bu yönetim sistemini teknik hizmet veren veya onlar için çalışan veya İK servis sağlayıcıları olarak çalışan şirketlerden talep ederse, operasyonel yöneticileri ve çalışanları kişisel bir SCC sertifikası gerektirir. Bu sertifika SCC yönetmeliklerine göre başarılmış bir SGU sınavı gerektirir.


 

SGU­-Prüfungen von operativ tätigen Führungskräften und Mitarbeitenden

Operasyonel yöneticilerin ve çalışanların SGU Sınavları

DGUV sınavıyla bir SCC personel belgelendirme kuruluşu olarak, SGU sınavları sunuyoruz. Bizim odak noktamız operasyonel yöneticiler ve işçilerdir. Sınavı geçtikten sonra, SGU sınavından on yıl geçerli olan bir SCC sertifikası alacaksınız.

Sınava girmeniz gereken şartlar web sitemizde mevcuttur.

Bazı profesyonel eğitim kuruluşları veya dernekler hazırlık eğitimi sunmaktadır. Burada SGU bilginizi sınav için ideal bir hazırlık süreciylegüncel hale getirebilirsiniz.

Sınav Kaydı için
Lütfen ilgili sertifika alanı ile irtibata geçiniz.
Çeşitli belgeler http://www.mega-cert.com/antragsformular/ adresinden indirilebilir.


 

SCC­-Personenzertifizierungsstelle im UNICERT Test (SCC­-Stelle)

Unicert tarafından yapılan SCC Sınavı

Universal GmbH, Personel Belgelendirme konusunda, DAkkS tarafından DIN EN ISO / IEC 17024'e göre akredite edilmiş belgelendirme kuruluşudur, ve Lünen'de bulunan merkez ofisinde SCC ile ilgili sınavları gerçekleştirmektedir. Lütfen sınav faaliyetleri hakkında bilgi almak için irtibata geçiniz.