Unicert Sistem Belge Image 

Personel Belgelendirme-Alman SCC İş Güvenliği Sertifikası

Almanya’da birçok sektörde nitelikli işgücü aranmaktadır. Aşçı, inşaat işçisi, hemşireler, hasta ve yaşlı bakıcıları, kaynakçı, internet teknolojisi, ağır sanayi ve metal sanayi işçisi, gastronomi, eğitim, sağlık hizmetleri, çocuk yetiştiricileri, IT teknisyenleri, metal ve ağır sanayi işçileri, gastronomi uzmanları, vasıflı işçiler, inşaat sektörü işçileri, elektrik ve elektronik mühendisleri ve işçiler, teknik ve mekanik alanlar gibi birçok meslek bu kapsamda yer almaktadır.

İşte Almanya özellikle şantiye alanında çalıştıracağı personeller için SCC 17 ve SCC 18 diye adlandırılan İş Güvenliği Sertifikasının alınmasını talep etmektedir, çünkü bu sertifikalar özellikle şantiye alanına girerken bir kimlik kartı görevi yerine getirir ve o şantiyeye girmekte iş güvenliği açısından sıkıntı olmadığını gösterir.

Bu sertifikalar için gerekli olan sınavların alınması, bazı eğitimlerin alınması zorunluluktur, bütün bu aşamalarda Megacert olarak 15 yıldır Almanya'da bulunan ekibimizle hem Alman DAKKS hem de VAZ kurumlarından yetkili sertifikasyon kuruluşları ile işbirliğimiz ile siz değerli müşterilerimize çok hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Günümüzün profesyonel hayatı, her bireyin sürekli olarak yenilenmesini ve sürekli olarak niteliklerini geliştirdiğini kanıtlamasını gerektirir. Aşağıdaki alanlarda yetkili olan Universal GmbH, Personel Belgelendirme için, size profesyonel bir alanda, sizin görevinizde size verilen görevler için, uluslararası kabul görmüş bir yetki belgesi olan bağımsız bir kuruluştan alma fırsatı sunar.

Böyle bir kişisel sertifika ile, uzmanlık ve / veya yönetici olarak ilgili alandaki yetkinliğinizi kanıtlar ve böylece kişisel rekabet avantajınızı güvenceye alırsınız. Sertifikanız, belirli bir alan için güncel bilgi ve pratiğe yönelik beceriler edinmiş olduğunuzu belgelemekte ve bunu bir sertifikasyon sürecinde tek tip gerekliliklerle göstermiş bulunmaktadır.


 
SCC: Sicherheitszertifikat für Führungskräfte und Mitarbeitende
SGU-Prüfungen von operativ tätigen Führungskräften und Mitarbeitenden
SCC-Personenzertifizierungsstelle Test (SCC-Stelle)

 

SCC: Sicherheitszertifikat für Führungskräfte und Mitarbeitende

SCC: Yönetici ve işçiler için İş Güvenlik ve Emniyet Sertifikası
SCC - bu üç harf endüstriyel firmalara hizmet veren firmalar için çok önemlidir.
Unicert SCC Image
 
SCC, güvenlik, sağlık ve çevre (SGU) alanındaki yükleniciler için özel bir yönetim sistemidir. Müşteriler bu yönetim sistemini teknik hizmet veren veya onlar için çalışan veya İK servis sağlayıcıları olarak çalışan şirketlerden talep ederse, operasyonel yöneticileri ve çalışanları kişisel bir SCC sertifikası gerektirir. Bu sertifika SCC yönetmeliklerine göre başarılmış bir SGU sınavı gerektirir.


 

SGU­-Prüfungen von operativ tätigen Führungskräften und Mitarbeitenden

Operasyonel yöneticilerin ve çalışanların SGU Sınavları

Akredite edilmiş SCC personel belgelendirme kuruluşları ile, SGU sınavları sunuyoruz. Bizim odak noktamız operasyonel yöneticiler ve işçilerdir. Sınavı geçtikten sonra, SGU sınavından beş yıl geçerli olan bir SCC sertifikası alacaksınız.

Sınava girmeniz gereken şartlar web sitemizde mevcuttur.

Bazı profesyonel eğitim kuruluşları veya dernekler hazırlık eğitimi sunmaktadır. Burada SGU bilginizi sınav için ideal bir hazırlık süreciyle güncel hale getirebilirsiniz.

Sınav Kaydı için
Lütfen ilgili sertifika alanı ile irtibata geçiniz.


 

SCC­-Personenzertifizierungsstelle im UNICERT Test (SCC­-Stelle)

Unicert kuruluşumuz tarafından akredite edilmiş kuruluşlarda organize edilen SCC Sınavı

Universal GmbH, Personel Belgelendirme konusunda, DAkkS tarafından DIN EN ISO / IEC 17024'e göre akredite edilmiş belgelendirme kuruluşları ile çalışarak belgelendirme ve sınav çalışmalarını yürütmektedir, ve SCC ile ilgili sınavlar ilgili akredite edilmiş kuruluş bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Lütfen sınav faaliyetleri hakkında bilgi almak için irtibata geçiniz.